İşletmelerde Beceri Eğitimi Evrakları

İşletmelerde Beceri Eğitimi günlük, aylık ve devamsızlık formlarını otomatik olarak veren excel sayfası hazırladım. E-Okul üzerinden hazır şekilde alınabilmektedir ancak isteyen öğretmen arkadaşlar kendisi de kullanabilsin her seferinde bilgileri tekar tekar yazıp silmesin diye sistemli hale getirmeye çalıştım. Umarım faydalı olur. Öncelikle yazdırma yönergelerini okumanızda fayda var. Günlük ve aylık formlarda kullanım zorlanacak bir durum olmadığını düşünüyorum ancak devamsızlık çizelgesi 5 öğrenciye göre ayarlanmış durumda. Büyük işletmelerde 5’ten fazla öğrenci varsa her 5 öğrenci için işletmeyi numaralandırabilirsiniz.

Örneğin; ABC bilgisayar diye bir işletmemiz var ve bu işletmeye toplam 8 öğrenci gitmekte. Bu durumda öğrenci dağılımlarını yapmadan önce işletme bilgilerini 2 kez giriniz. ABC Bilgisayar -1 ve ABC bilgisayar-2 Şeklinde ve öğrenci dağılımlarını 5 öğrenci olacak şekilde yapın. İsterseniz farklı şekilde isimlendiriniz.

Eğer bir işletmede birden fazla alandan öğrenci varsa bilgiler sayfasında öğrenci alanları kısmına alanların hepsini yazınız. Aşağıda olduğu gibi.

Hangi sayfayı yazdıracaksanız ilgili formun sayfasını aşağıdan tıklayarak sadece işletme ismini seçin ve yazdırın.

Her A4 kağıdına 2 sayfa yazdırılacak şekilde ayarlanmıştır.

[sdm_download id=”3016″ fancy=”0″ new_window=”1″ color=”purple” button_text=”İndirmek için tıklayın”] [sdm_download_counter id=”3016″]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir