Youtube’dan Reklamsız Video İzleme

Youtube üzerinde bir video izlemek istediniz ve sık sık çıkan reklamlar canınızı mı sıkıyor. Artık canınızı sıkmayın. Herşeyin olduğu gibi bununda çaresi var. Film izlerken video arasında çıkan reklamları bile engelleyerek sizin rahatça video izlemenize olanak sağlayan bir eklenti ile bu dertten kurtulun. Nasıl mı?

AdBlock Plus ile tabiki. Program kurmadan ayar yapmadan çalışan bu eklenti tüm tarayıcılara kurulabiliyor. Yapmanız gereken tarayıcınıza eklentiyi kurmak. Kendi eklenti sayfalarından bulabileceğiniz gibi sitesini de kullanarak kolayca edinebilirsiniz.

Eklentiyi kurmak için burayı tıklayın ve sağda çıkan install for (tarayıcı) linkine tıklayarak kurulumu yapın. Sistem tarayıcınızı otomatik görüyor ve uygun linki size hazırlıyor. Herşey bu kadar basit kolay gelsin.

Yalnız ufak bir sorun var ki oda bence sorun değil. Bir alışveriş sitesine girdiğinizde birçok şeyi reklam olarak algılıyor ve engelliyor. Çözümü ise tarayıcıda bulunan eklenti simgesini tıklayın ve bu sitede etkin işaretini kaldırın işlem tamam artık istediğiniz sitede reklam engeli kalkacaktır. İyi eğlenceler dilerim. 🙂

10 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir